Profil firmy

Marktplatz06.de - Ihr Platz im Internet.

Marktplatz06.de je společnost, která se zabývá co nejjednodušším vytvořením a obsluhou webových stránek. Všechny námi vytvořené webové stránky naleznete na portálu „Marktplatz06.de Všechny naše služby a produkty odpovídají maximální kvalitě, včetně tisku. Vznikli jsme v červnu 2006 ve Furth im Waldu v Německu a od 2016 rozšiřujeme naši nabídku také do České republiky.

Naše filozofie

Kvalita, flexibilita, individuální přístup a excellentní servis za co nejnižší cenu je náš nejvyšší cíl.

Neustálé vylepšování a blízkost k zákazníkovi

Produkty a služby týmu Marktplatz06.de splňují nejvyšší nároky kvality, jsou neustále zdokonaovány a odpovídají nejnovějším standardům techniky. S námi jsou naši zákazníci a partneři vždy o jeden krok napřed.

Strategie

Věnujeme se 100% pouze jedné speciální oblasti a z toho profitují i naši zákazníci. Protože máme široké spektrum našich zákazníků, je naší předností rozmanitost našich nabídek : „Od zákazníků pro zákazníky.“ Naši obchodní partneři V našem týmu jsou kvalifikovaní partneři, kteří se stabilně zúčastňují školení a seminářů. Samozřejmostí je nejen neustálá investice do zlepšování našeho portálu, ale hlavně přímý a rychlý kontakt s našimi zákazníky.

Naše cíle

Marktplatz06.de si stále stanovuje konkrétní cíle. Nejedná se jen o zdokonalování portálu, služeb a produktů, ale především o rozšiřování sítě našich spokojených zákazníků. Nejbližším cílem je např. spustit náš portál i v dalších cizích jazycích.

Úspěchy

Náš úspěch je především Váš úspěch. Darujte nám Vaši důvěru a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost.